Gebelik Testi Bozuk Çıkar mı?

Gebelik Testi Bozuk Çıkar mı?

Gebe olup olmadığınızı öğrenmenin en kolay yolu kuşkusuz ki idrar yada kan ile yapılan gebelik testleridir. Eczanelerden satın alarak evde kolayca yapabileceğiniz gebelik testleri sayesinde gebe olup olmadığınızı tespit edebilirsiniz. Peki, gebelik testi bozuk çıkar mı yada gebelik testinin bozuk olup olmadığını nasıl anlayacaksınız.

İdrar ile gebeliğin olup oluşmadığını anlayabileceğiniz gebelik testini eczaneden satın alarak çok kolay bir şekilde evde uygulayabilir ve birkaç dakika içinde sonucu öğrenebilirsiniz. Gebelik testi bozuk çıkar mı? Sorusunun cevabına gelince çok nadirde olsa maalesef gebelik testinin bozuk çıkma ihtimali bulunmaktadır. Son kullanma tarihi geçmiş olan gebelik testleri bozuk çıkar ve yine yıpranmış gebelik testi bozuk çıkabilir bu nedenle gebelik testi almadan önce son kullanma tarihine bakmadan gebelik testini satın almayınız.

Bazı kadınlarda kimyasal düşük adı verilen erken düşük yaşanmakta ve adet günü birkaç gün geçtikten sonra kendiliğinden oluşan düşük sonucu adet kanaması başlamaktadır. Kadın gebe olduğunun farkına bile varmadan düşük gerçekleştiğinden adet gününün geciktiğini zannetmektedir. Kimi zamanda adet günü geciktiği için gebelik testi yapmakta ve pozitif çıktığı halde kimyasal gebelik yaşamasından dolayı birkaç gün sonra adet kanaması gelmektedir. Bu tür durumlarda kadın erken düşük yani kimyasal gebelik geçirdiğinin farkına varmadığı için gebelik testi bozuk çıkar mı diye düşünür. Gebelik testinin bozuk olduğunu düşündüğünüz durumlarda testi yenileyebilir yada kan testi ile gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gebelik Şekeri Gebelik Diyabeti Nedir? başlıklı makalemizde Gebelik Şekeri Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • gebelik testi bozuk çıkar mı
  • gebelik testi bozuk cikarmi
  • bozuk gebelik testi
  • son kullanma tarihi geçmiş gebelik testleri
  • ucuz hamilelik testleri bozuk çıkar mı

You may also like...

Mail'iniz sitede paylaşılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Devamını oku:
Bayan T-Shirt Modelleri23
Bayan T-Shirt Modelleri

koton elbise ve etek modelleri
koton elbise modelleri

Doğumdan sonra tekrar gebe kalmak için ne kadar beklemeliyim
Doğumdan sonra tekrar gebe kalmak için ne kadar beklemeliyim?

Kapat
Bumerang - Yazarkafe