Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer

Yorgun ve uykusuz gecelerin sabahında birçoğumuzun gözaltında görmeyi hiç istemediğimiz morluklar oluşur. Gözaltı morlukları nasıl geçer diye merak edenlere pahalı kozmetik markalarının gözaltı morlukları için çıkardıkları kremler kadar etkili ve basit yöntemler öğrenmek ister misiniz? Evde kendinizin kolayca hazırlayabileceği basit ve ekonomik tarifler ile gözaltı morluklarına son verebilirsiniz.

Gözaltı morlukları için nar çekirdeği yağını akşamları yatarken gözaltlarınıza hafif masaj yaparak yediriniz düzenli kullandığınız zaman yaklaşık olarak 2 hafta sonunda etkili bir sonuç alabilirsiniz. Gözaltı morlukları nasıl geçer sorusuna başka bir tarif vermek gerekirse eczanelerden temin edebileceğiniz 1 ampul E vitamini, 1 ampul B vitamini ve iki çay kaşığı badem yağını iyice karıştırıp bu karışıma 1 çay kaşığı da zeytinyağı ekleyin ve geceleri bu karışımı gözaltlarınıza hafif masaj uygulayarak yedirin. Yoğun olan gözaltı morluklarını büyük ölçüde geçiren bu tarifi uyguladığınızda 1 ay sonra gösterdiği etkiye inanamayacaksınız.

Düzensiz uykunun yanı sıra ilerleyen yaşlarda birçok insanın korkulu rüyası haline gelen gözaltı morlukları oldukça hassas bir deriye sahip olan gözaltımızdaki kılcal damarların çatlaması ve buradan sızan kan nedeni ile oluşmaktadır. Sabahları uyandığınızda gözaltı morluklarına birde şişme ekleniyor ise gözünüzün üstüne patates koyun ve 5 dakika bu şekilde bekleyip yüzünüzü yıkayın. Gözaltı morlukları nasıl geçer sorusuna cevap veren uzmanlar kişinin düzenli beslenmesinin, düzenli uykunun ve su içmenin önemini vurgulamaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Göbek Deliğinde Ağrı başlıklı makalemizde Göbek Deliği Ağrısı Nedenleri ve Tedavisi ve Göbek deliğindeki şiddetli ağrılar hakkında bilgiler verilmektedir.


You may also like...

Mail'iniz sitede paylaşılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Devamını oku:
Gebelikte Mide Yanması Şikâyeti Neden Olur
Gebelikte Mide Yanması Şikâyeti Neden Olur?

Tozlu Giyim Gömlek Modelleri8
Tozlu Giyim Gömlek Modelleri

2015 hamile abiye kıyafetleri fiyatları30
2015 hamile abiye kıyafetleri fiyatları

Kapat
Bumerang - Yazarkafe