İdeal kilo hesaplama

İdeal kilo hesaplama

İdeal kilo belirlemek aslında oldukça kolay. Sizlerde boyunuzu, yaşınızı, cinsiyetinizi ve kilonuzu yazarak ideal kilonuzu öğrenebilir ve bu yolda çabalayarak kilo alımı ya da kilo vermeye çalışabilirsiniz. Aslında bu uygulama yüzde yüz doğru diyemeyiz çünkü bazen kişinin kas ağırlığı değişebiliyor. Özellikle kilo vermeye çalıştığınız dönemlerde bu ideal kilo hesaplama sistemine bakarak ortalama olmanız gereken kilonuzu öğrenebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ideal kilo hesaplamasını oldukça kolay bir şekilde yapacaksınız. Bilgileri doğru vermeye çalışın ve daha sonra hesaplaya bakarak aslında olmanız gereken kilonun kaç olduğuna varmış olun. Aynı bilgiler kadın ve erkek ayrımı yaptığınızda farklı çıkaracaktır bu sebeple mutlaka kadın ya da erkek olduğunuzu belirtmeniz gerekecektir.

İdeal kilo hesaplama için her sistemi elbette baz almayınız. Bizler sizler için sitemizde en doğru sistemi kullanıyor ve çok daha kolay bir şekilde sonuç almanızı sağlamış oluyoruz. İlla kilo problemini olduğu zamanlarda değil normal zaman dilimlerinde de kendi bilgilerinizi görebilirsiniz. Sizlere çıkan puanların karşılığında belli açıklamalar var ki bunlar zayıf, normal kilolu, aşırı kilolu gibi kavramlardan oluşmaktadır. Dolayısı ile sizler her zaman normal kilo aralığında olduğunuza dikkat ediniz ve eğer değilseniz o kilo aralığına gelmek için diyete başlayınız. Bu ideal kilo bir nevi size yön vermiş olacak ve yardım almanızı sağlıyor olacaktır.

 

Gebelik takviminizi hesaplamak için buraya tıklayın >> Gebelik Hesaplama

adet hesaplama adet günü nasıl hesaplanır  için tıklayın >> Adet hesaplama

yumurtlama dönemi hesaplama testi için tıklayın >> Yumurtlama hesaplama

Bir önceki yazımız olan Çin Takvimi İle Cinsiyet Belirleme başlıklı makalemizde 2015 yılı Çin Takvimi İle Cinsiyet Belirleme, Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Tahmini ve Çin Takvimine Göre Otomatik Bebek Cinsiyeti Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • Çin Takvimi Otomatik Hesaplama

You may also like...

Mail'iniz sitede paylaşılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Devamını oku:
hamilelikte-yeşil-çay
Hamilelikte adaçayı ıhlamur İçilirmi ?

anne sütü
Anne Sütünü Artırma Yolları

gebelikte stres
Yumurtlama olan her ay adet de başlamak zorunda mıdır?

Kapat
Bumerang - Yazarkafe